D E M A 3 0 0 0 CAD CAM Sistemleri
 

ZW3D Professional CAD CAM     ZW3d-cad-cam-standart-paket .zw3d-cad-cam-profesyonel-paketzw3d-cad-cam-premium-paket

ENTEGRE KALIP TASARIMI PROGRAMI

ZW3D-Professional CAD, ZW3D-Standard CAD paketin tüm özelliklerini içerir. İlaveten Parametrik CAD Kalıp Tasarımı için gelişmiş araç seti mevcut.
ZW3D Professional CAD paketi kalıp ayırım hattı oluşturmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir. ZW3D Professional CAD ayrıca standart kalıp setleri, soğutma kanalları, konektörler ve maçalar gibi elemanları da içerir. Kalıp ayırma hattı ile erkek ve dişi otomatik olarak çıkarılabilir. Diğer CAD sistemlerinden farkı, bu işlemleri daha kolay ve hızlı olarak gerçekleştirebilmesidir.
ZW3D, sadece CAD CAM sistemi değil aynı zamanda tersine mühendislik yazılımıdır. Elektrod sihirbazı sayesinde ZW3D, hızlı ve otomatik bir şekilde kalıplarınız için elektrod çıkarmanıza yardımcı olur. Benzersiz seçenekleri ile 40 farklı şekilde elektrod (bakır) oluşturabilirsiniz. Bu özellikler, çok karmaşık yapıda kalıpları bile kolayca hazırlayabilmenize olanak sağlar.

  • Otomatik kalıp ayrım yüzeyi oluşturma                                                                                                                      
  • Gerçek zamanlı acısal ve eğirsel analizi
  • Lokma ve Maça oluşturma
  • Ters açı denetimi
  • Standart 3D Parça Kütüphanesi - PartSolution
  • Soğutma kanalları oluşturma
  • Standart kalıp seti kütüphanesi
  • Elektrod (Bakır) Oluşturma Sihirbazı
  • Tersine Mühendislik (taranmış 3D nokta bulutunu yüzeye dönüştürme)
  • Gerçek ürün görünü oluşturmak (Photo Rendering and real-time visualization)

ZW3D CAD CAM Kalıp ZW3D-Professional CAD CAM, ZW3D-Standard CAD CAM paketin tüm özelliklerini içerir. İlaveten Parametrik CAD CAM Kalıp Tasarımı için gelişmiş araç seti mevcut. ZW3D CAD CAM Kalip Tasarim Otomatik kalip ayrim yüzeyi olusturma, Gerçek zamanli acisal ve egirsel analizi Lokma ve Maça olusturma, Ters açi denetimi, Standart 3D CAD CAM Parça Kütüphanesi - PartSolution, ZW3D CAD CAM Plastik Kalıp Tasarımı - Kalip Sogutma kanallari olusturma, Standart kalip seti CAD CAM kütüphanesi, Elektrod (Bakir) Olusturma Sihirbazi, Tersine Mühendislik (taranmis 3D nokta bulutunu yüzeye dönüstürme), Gerçek ürün görünü olusturmak (Photo Rendering and real-time visualization)

ZW3D CAD CAM Progresiv Sac Kalıp - ZW3D is all-in-one, affordable CAD CAM which enables concept to finished product design in an integrated, collaborative environment. Supported by its Show-n-Tell™ built-in learning CAD CAM system, ZW3D includes data exchange to allow efficient CAD CAM reuse and sharing of designs, hybrid modeling with its unique Overdrive™ kernel, mold and die design with cavity preparation tools and component libraries, and intelligent, adaptive CNC machining from 2-axis through to 5-axis. Industries served by ZW3D include consumer products, automotive, machine design, mold & die, medical, CNC machining, and many more... ZW3D CAD CAM Progresiv Sac Kalıp Tasarımı - Hybrid Modeling Built on its own OverdriveTM kernel, ZW3D enables engineers to work seamlessly and simultaneously with wire frame, solids and free-form A-class surfaces, parametrically capturing design intent to produce fully validated digital prototypes. Design vault tools manage engineering change, making collaborative and concurrent working a reality.