D E M A 3 0 0 0 CAD CAM Sistemleri
 

EngView-Logo                                                                                                                                                 kutu tasarim cad cam

 

ENGVIEW Karton Kutu Tasarım & Bıçak Kutu Kalıp CAD CAM Yazılımı
EngView kendi pazarlama ve araştırma geliştirme yeteneği ile ambalaj ve karton kutu kalıp yazılımında dünya pazarına girmeyi ve çekirdek teknolojilerine ait diğer uygulamaları araştırmayı hedeflemektedir. EngView Karton Kutu Tasarım & Bıçak Kutu Kalıp CAD CAM Yazılımı, mükemmel market potansiyeli olan esnek ve parametrik teknolojisi nedeni ile saygın Avrupa birincilik ödülü ile ödüllendirildi.
EngView, ambalaj ve tabaka materyallerin tasarımı için CAD CAM yazılımında lider duruma gelmektedir. Ürünlerimiz ambalaj tasarımından, bileşenler ile parametrik tasarımlara, çoklu montajdan kesim kalıbı üretimine uzanan bir yelpazededir. Bu özelliklerin hepsinin kullanımı kolaydır ve verimli çalışmayı sağlar.

Kutu tasarim programi CAD CAM

YENİLİKÇİLİK
Bugun en güçlü ve kullanımı kolay parametrik tasarım teknolojisine sahipken biz daima müşterilerimize sürekli değer getiren yenillikci çözümler bulmak için çalışmaktayiz. Bu kar anlamina gelen yenilikçilikdir.


ENTEGRASYON
Tüm ürünlerimiz diğer baskı öncesi , grafik tasarımı ve CAD CAM sistemleri ile doğrudan iletişim kuran tamamen entegre bir iş akiş ortamının parçası olarak tasarlanmistir.


KATILIMCILIK
Biz sadece mevcut ürünleri geliştirmek için değil yeni ihtiyaçları belirlemek ve onlari yenilikçi çözümler ile buluşturmak için sürekli olarak müşteri ve ortaklarımızla birlikte çalışırız. Hızlı ve efektif destek ve müşteri hizmetleri servisimiz ile biz güvenebileceginiz bir ortağız.


EngView CAD CAM Yazılımı Tercih Nedenlerinden Bazıları.

SÜREKLİ GELİŞME

KENDİNİ İŞİNE ADAMIŞ İNSANLAR
EngView ürünlerini sürekli geliştirir ve müşteri ihtiyaçlarına göre düzenler. Karton Kutu Tasarımı için en iyi CAD CAM yazılımını yaratma hedefi olan, yaratıcı ve çok çalışan insanlarin oluşturduğu birbirine bağlı bir takım.

MÜŞTERİ KATILIMI

EŞİ OLMAYAN TEKNOLOJİ
Müşteri ve iş ortaklarinin isteklerini gerçekten dinleyen ve değişen ihtiyaçları karşılamak ve isteklere cevap vermek için çabalayan bir firma. EngView bileşen tabanlı parametrik tasarım teknolojisi tasarım zamanından tasarruf sağlamak ve kaliteyi iyileştirmek için eşsiz yetenekler sunar.

MODÜLER ÜRÜNLER

KULLLANIMI KOLAY ARAYÜZ
Tüm EngView CAD CAM ürünleri, müşterinin her iş istasyonunda sadece gerçekten ihtiyaç duyduğu özellikleri kullanması ve sadece bu özellikleri sahip olabilmesi için modüllere ayrılmıştır. Yazılım arayüzü, tasarımcının maksimum kullanım kolaylığı ile sezgisel davranış ve uyumlu görünüş ve iç güdüsü ile çalışmasi için tasarlanmıştır.

TASARIM GÜCÜ ve ESNEKLİK

DÜŞÜK KURULUM VE EĞİTİM MALİYETLERİ
EngView Bıçak Kutu Kalıp yazılımı, tüm tasarım sürecini optimize ederken yaratıcı tasarımın gerektirdiklerini etkili ve efektif bir şekilde yapma olanağını verir. Eğitim ve kurulum maliyeti düşük, kullanımı kolay ve esnek yazılım. Her makine için CAM ayarı garantili ve ücretsizdir. Bu program Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Matbaa Eğitimi Bölümü'nde, "Bilgisayar Destekli Ambalaj Tasarımı" dersinde, öğretimde kullanılmaktadır.

ENGVIEW PACKAGE DESIGNER
EngView Package Designer oluklu mukavva ve karton ambalaj tasarımcıları için üst düzey bir CAD CAM sistemidir.
İnanılmaz kolay kullanımıyla en hızlı şekilde tasarımlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayan bir yazılımdır. Ölçeklenebilir tasarımları kullanabilirsiniz (.EVR). Gerekli ölçüleri basitçe girdikten sonra (EVR) çizim araçlarını ve fonksiyonlarını kullanarak müşterinizin ihtiyaçlarına uygun tasarımları yapabilrsiniz. EngView Synergy bileşenlerinin (.EVC, .EVX) sürükle ve bırak özelliği ile kullanımı büyük bir verimlilik artışı sağlarken bu bileşenler çiziminizin ölçülerine otomatik olarak program tarafından uygulanır. ECMA ve FEFCO standartları da dahil olmak üzere zengin bir ölçeklenebilir standart kütüphanesi kullanımınıza sunulmuştur.
Kutu açınımı hazırlandıktan sonra montaj sihirbazı ile bir kaç adımda en az fireyi veren tabaka seçilerek işiniz kısa sürede tamamlanır. Herhangi bir formatta hazırlanmış grafik tasarımları kutu açınımı üzerine yerleştirilerek montaj sayfasında görülebilir. Yapılan tasarımla ilgili ihtiyaç duyulan bütün bilgileri içeren bir ürün tanım sayfası düzenleyip çıkış alabilirsiniz. Interneti kullanarak ambalaj tasarımlarınızın grafik tasarımları ile beraber üç boyutlu modellerini interaktif olarak müşterinize gönderme imkanı. Gerçek maketlerin yapımı, optimize edilmiş CAM modülü bütün NC maket plotter'ları ile çalışabilme özelliğine sahiptir.
İŞİNİZE FAYDALARI

TASARIM VERİMLİLİĞİNİ ARTIRIN

KALİTEYİ ARTIRIN
Güçlü taslak oluşturma fonksiyonları ve EngView Synergy bileşen sürükle ve bırak özelliği ile daha kısa zamanda karmaşık kutu tasarımları oluşturabilirsiniz.Montaj tasarımları da , Yerleşim Sihirbazı ile hızlı ve esnektir.Müşterinin görmesi ve onaylaması için üç boyutlu modeller, gerçek örnekler ve çizim raporları sadece birkaç adım alır. Bütün bunlar sizin tasarım verimliliğinizi daha da artırır. Akıllı taslak hazırlama yardımcısı hataları önemli ölçüde azaltır. EngView Synergy bileşenleri ve standartları kalitesi garantilenmiş olarak ürün ile birlikte gelmektedir.Üç boyutlu tasarımın her adımını etkileşimli olarak doğrulama yeteneği onun doğru çalışacağını garantiler.

ÜRÜN MALİYETLERİNİ DÜŞÜRÜN

ÜRETİM VERİMİNİ ARTIRIN
Minimum harcama ile en iyi sayfayı seçerek ve çesitli maliyet seçeneklerini tahmin ederek üretim maliyetlerini düşürürsünüz. Daha hızlı, daha kaliteli tasarım süreci genel verimlilik ve kârlılıkda bir artışı garantiler.

BİLEŞEN SÜRÜKLE - BIRAK ÖZELLİKLİ ÇİZİM MODÜLÜ

Tasarım grafik nesneleri , transformasyonlar ve alma/gönderme için tam bir iki boyutlu CAD fonksiyonu sağlar.
 • Çabuk ve kolay taslak hazırlama için tam bir grafik nesne ve fonksiyon seti
 • EngView Synergy bileşenleri (.EVC, .EVX) otomatik snap to size ile sürükle ve bırak
 • Tekrar ölçülendirilebilir tasarımlar (.EVR) uyarlama için temel olarak kullanılablir
 • Akıllı Taslak Hazırlama Yardımcısı
 • Tasarım Çerçeve Basımı
 • .DXF, .DDS, .CF2, .EPS, AI alma/gönderme
 • Grafik Yerlestirme (en üst Raster formatları)
parametrik kutu tasarim cad cam
EN İYİ TABAKA SEÇİMLİ MONTAJ MODÜLÜ

Minimum fire ile çoklu montaj oluşturulmasını sağlar.
 • Hızlı montaj yerleşimi için 'Yerleşim Sihirbazı'
 • Montaj şablonları – montaj konfigürasyonlarını kaydetme ve değişik sayfa boyutlarına uygulama
 • Bir kerede otomatik sığdırma ve ölçülendirme
 • Çoğaltma parameterlerinin tam seti
 • Minimum fire ile en uygun kalıp tahta montaj modulu
 • Özel tabaka boyutu hesaplama
 • Uzunluk, alan, bıçaktan bıçağa ölçü istatistikleri
kutu kalip cad cam ploter lazer
TASARIM ÇERÇEVESİ BASIMI

Efektif etkileşim için özel tasarım baskıları oluşturur
 • Kullanıcı tanımlı tasarım çerçeveleri
 • Bir kerede otomatik sığdırma ve montajlar
 • Maliyet tahmin edici ve istatistiklerden değerleri kullanma
MALİYET HESAPLAMA MODÜLÜ

Çeşitli maliyet modelleri ile maliyet seçeneklerinin otomatik hesaplanmasını sağlar
 • Kullanıcı tanımlı çoklu maliyet modelleri
 • MS Excel benzeri formül tanımı
 • Malzeme maliyetleri için tablo parametreleri
 • What-if analizleri için etkileşimli hesaplama
kutu tasarim cad cam maliyet hesaplama
OPTİMİZASYONLU CAM MODÜLÜ

Karşı kalıp hazırlama ve maket plotter'ları için optimize edilmiş NC kodu oluşturur.
 • Takım Yolu optimizasyonu yapar
 • Kullanıcı tarafından tanımlanabilen Takım Yolu yönlendirmesi
 • Takım Yolu animasyonu
 • Konfigürasyonu ayarlanabilir Postprocessor
 • Maket hazırlama için kartondan karşı kalıp hazırlayabilme
 • Bütün NC kontrollü makineleri destekler
kutu tasarim cad cam takimyolu

ENGVIEW SYNERGY
EngView Synergy parametrik bileşenler ve ölçülendirilebilir standartlar yaratmak için geliştirilmiş bir sistemdir
Ambalaj tasarımı için geliştirilmiş bürtün yazılımlarla uyumlu çalışır. Böylece tasarım zamanından tasarruf ve ürün kalitesinde artış sağlanır. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi en üst seviyeye çıkar. EngView Synergy'nin kullanımı çok kolaydır. yeni bir ölçeklenebilir tasarım (parametrik tasarım) bir dakikada yapılabilir. Böylece her müşterinizin ihtiyacına göre ayrı ayrı kütüphaneler oluşturabilirsiniz. Bu özellik tamamiyle yeni bir yaklaşımdır. basitçe bileşenleri kullanabildiğiniz gibi, kendi özel bileşenlerinizi de hazırlayabilirsiniz. Ayrıca hazır bileşenleri yeniden düzenleyebilirsiniz.
Kendi CAD sisteminizle EngView Synergy dizaynlarını, sadece ambalajın ebatlarını girerek ve beş adet olan endüstri standardı dosya formatından birsi ile kaydederek kullanabilirsiniz.
"EngView Synergy, karton/kutu tasarım yazılımında olağanüstü bir buluştur. Bu sistemi görmeli ve gücünü ve kullanıcıya yakınlığını denemelisiniz"

Kevin Carey, Editör
DieInfo Magazine
İŞİNİZE FAYDALARI

YÜZLERCE SAAT TASARIM ZAMANINDAN TASARRUF EDİN

MEVCUT CAD SİSTEMİNİZİ GELİŞTİRİN
Kendinize ait standartlarda geniş kütüphanelerinizi yaratabilir ve onları sadece müşterinizin siparişindeki istenen boyutları girerek tekrar tekrar kullanabilirsiniz. EngView Synergy tasarımlarını CAD sisteminizle birlikte kullanarak mevcut yazılımınıza yaptığınız yatırımı ve bilgi birikiminizi koruyarak tasarım sürecinizi önemli ülçüde iyileştirebilirsiniz.

YARATICILIĞI ÖZGÜR BIRAKIN

KALİTEYİ İYİLEŞTİRİN
Farklı tasarımları hızlı bir şekilde birleştirme yeteneği size yaratıcı güç verir. Daha yaratıcı ambalaj ve daha fazla tasarım seçenekleri müşterinizin ürününün daha iyi satışı anlamına gelir. Yeni parametrik tasarım, üretim sürecinde bir kez onaylandığında size her kullandığınızda yüksek kaliteyi garantiler. Artık tasarımlarınızı sürekli iyileştirme üzerine odaklanabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZİ ARTIRIN

ÜRETİM VERİMİNİ ARTIRIN
Daha fazla yaratıcılık,daha yüksek kalite – sonuç ; daha memnun müşteriler. Tekrar ölçülendirilebilir tasarımlar kullanmak tasarım çevrimini büyük ölçüde kısaltır ve tasarım departmanınızın üretim ve verimliliğini artırarak genel bir verim artışı sağlar.

ÖLÇEKLENEBİLİR MONTAJ MODÜLÜ

Parametrik bileşenlerin sürükle ve bırak özelliği ile tekrar ölçülendirilebilir tasarımların birleştirilmesi ve düzeltilmesini olanaklı kılar.
 • Parametrik bileşenlerin birleştirilmesi (.EVC) ile tekrar ölçülendirilebilir tasarımların (.EVR) bir dakikada oluşturulması
 • Karma bileşenlerin (.EVX) kullanılması
 • Sürükle ve bırak arayüzü
 • Bileşen kütüphane seçim penceresi
 • Bileşen boyutları penceresi
 • Parametrelerin otomatik birleştiricisi
 • Uyarlanabilir bileşen parametreleri
 • Tekrar ölçülendirme ve .DXF, .DDS,.CF2, .EPS, .AI ya gönderme
PARAMETRİK BİLEŞEN TASARIM MODÜLÜ

Basit ve karma bileşenlerin oluşturulması ve düzeltilmesini sağlar.
 • Farklı bileşenlerin esnek ve parametrik tasarımı (.EVC)
 • Karma bileşenlerin tasarımı (.EVX)
 • Akıllı çizim yardımcısı
 • Aktif boyutlandırma
 • Yapay zeka geometrik cözücü
 • Nesnelerarası tam ilişki seti
 • Tahmin ve problem takibi
PARAMETRİK TASARIM

Tekrar ölçülendirme ve standart dosya formatlarına gönderme yolu ile EngView Synergy tasarımlarını herhangi bir CAD sistemi ile birlikte kullanmayi sağlar.
 • Tek başına çalışan uygulama
 • 3 kolay adımda çalışır:
  • Tekrar ölçülendirilebilir bir tasarım aç (.EVR)
  • Parametrik değerleri gir ve tekrar ölçülendir
  • .DXF, .DDS, .CF2, .EPS, .Al olarak gönder
 • Seçeneğe dayalı montaj şablonları

ENGVIEW DIEMAKER
EngView Diemaker kesim kalıpları ve bu işle ilgili diğer kalıpların tasarımı için hazırlanmış bir sistemdir
Kesim kalıbı tasarımı modülünde kesim kalıbı ayıklama ve balans bıçakları, köprüler, bıçak yerleşimi ve otomatik bükme robotu için gerekli özellikleride içerecek şekilde tasarlanabilir. Ayıklama kalıbı tasarımı modülü ile erkek ve dişi ayıklama kalıpları tahta blokla yerleşimi veya pim yerleşimi sistemleri ile tasarlanabilir.
Karşı kalıp tasarım modülü pertinaks ile hazırlanan karşı kalıpların (Rillma) tasarımını ve üretimini yapmanızı sağlar. Optimize edilmiş CAM modülü maket plotter, lazerler ve kesim kalıbı tahtasını kesen makineler için Nc kodu üretir.
Versiyon 3.6 çıktı
KESİM KALIBI TASARIM MODÜLÜ

Ayıklama ve dengeleme kuralları, köprüler ile birlikte kural yerleştirme ve kural islemcileri için spesifikasyon ile Dieboard tasarımını mümkün kilar.
 • Kesim kalıbı yerlestirme ve tasarımı
 • Merkez çizgisi ve fillet tanımı
 • Ayıklama bıçağı yerleştirilmesi
 • Dengeleme bıçağı yerleştirme
 • Otomatik köprü yerleştirme
 • Tam olarak düzeltilebilir köprü özellikleri
 • Manuel olarak köprü yerleştirme ve düzeltme
 • Import edilen çizimler için köprüler ile boşlukları otomatik ve manuel olarak tekrar yerleştirme
 • Otomatik ve manuel bıçak yerleştirme
 • Düz ve rotary kalıp desteği
 • Bıçak birleşim özellikleri dahil tam olarak düzeltilebilir kural özellikleri
 • Bıçak bükme makinaları için kod oluşturma
 • Bıçak özellikleri haritası
AYIKLAMA KALIBI TASARIM MODÜLÜ

Dişi ve erkek kalıplarda tahta blokları ve itme pimleri yerleştirmeye izin verir
 • Etkileşimli ayıklama alanı tanımı
 • Otomatik erkek ve dişi ayıklama kalıbı hazırlama
 • Bıçakların ve itme pimlerinin otomatik yerleştirilmesi
 • Kalıp üzerindeki benzer bölümlerde yapılan değişiklerin diğer bölümlere yansıtılması
KARŞI KALIP TASARIM MODÜLÜ

Pertinaks karşı kalıp hazırlanmasını sağlar (Rilma)
 • Müdahale edilebilir parametrelerin kullanımıyla karşı kalıp hazırlanması
 • Takım Yolu oluşturularak yarım kesim yatay kanal, yayım kasim dikey kanal, tam kesim, 1600 chamfe aracı ve karşı kalıp rehber delikleri
OPTİMİZASYONLU CAM MODÜLÜ

Maket plotterleri, lazerler ve diğer kesim kalıbı makineleri için NC dosyaları üretir.
 • Takım Yolu optimizasyonu yapar
 • Kullanıcı tarafından tanımlanabilen Takım Yolu yönlendirmesi
 • Takım Yolu animasyonu
 • Konfigürasyonu ayarlanabilir Postprocessor
 • Maket hazırlama için kartondan karşı plaka (Rilma) hazırlayabilme
 • NC kontrollü bütün maket plotterlerine, laserler ve diğer kesim kalıbı tahtası kesen makinelere uyumluluk
 • Rotary kalıplar için dikey doğrultuda ölçekleme

ENGVIEW 3D PRESENTER
Ambalaj tasarımı için internet uyumlu üç boyutlu modelleme
3d kutu tasarim cad cam EngView 3D Presenter ambalaj tasarımları için internet uyumlu, üç boyutlu görüntüler üreten bir programdır
 • 3D grafik yorumlama
 • Küçük dosyalarla kolay e–posta imkanı
 • Bütün VRML göstericileri ile uyumlu
 • Kutuları interaktif katlama imkanı
 • Özel hızlı katlama ve açma düğmeleri
 • Çok parçalı tasarım (stand) desteği
 • Transparan iç yapı görünümü
 • Kendi başın çalışan uygulama
 • EngView Synergy ve EngView Package Designer & Diemaker’in bir modülü olarak kullanılabilir
İŞİNİZE FAYDALARI

TASARIM İŞLEMİNİZİ HIZLANDIRIN

BÜYÜK ETKİ YARATIN
Tasarımınızın çok hızlı ve kolay bir şekilde 3 boyutlu hale getirilmesini sağlar böylelikle tasarımı doğrulama imkanı verir. Daha kısa zamanda çok daha iyi tasarımlar yapabilirsiniz. Grafik destekli 3 boyutlu modellerin çok büyük etkisi vardır.Internet’e bağlı bütün müşterileriniz veya meslektaşlarınız (PC veya MAC) interaktif olarak tasarımlarınızı inceleyebilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE SATIŞLARI ARTTIRIR
Yapmış olduğunuz tasarımı müşterinize çok daha etkileyici ve açıklayıcı şekilde sunma imkanı verir. Müşteriniz yapılmış olan tasarımı çok daha etkileyici ve açıklayıcı bir yoldan değerlendirme imkanına sahip olmasından dolayı daha memnun olacaktır.

ENGVIEW STANDARDS
Karton ve oluklu mukavva ambalajlar için geniş bir kütüphane
Geniş karton ve oluklu mukavva ambalaj tasarım standartları
 • 350' den fazla standart (.EVR) kullanıma hazırdır
 • EngView Synergy’ nin parametrik bileşen kütüphanesi (.EVC , .EVX)
 • ECMA ve EV karton kutu standartları
 • FEFCO oluklu mukavva ambalaj standartları iç ve dış ölçüleri ile beraber sunulmaktadır
 • Kendi başın çalışan uygulama
 • Standartlar EngView Synergy ve EngView Package Designer & Diemaker’da bulunmaktadır
İŞİNİZE FAYDALARI

HIZLI ÇÖZÜM SAĞLAR
Müşteriniz çok hızlı bir çözüm istiyorsa EngView Standard’ları size yardımcı olacaktır. Kutu açınımı bir dakikada hazır olacaktır.Yapısal hiçbir değişiklik yapmadan standartlar kullanılabilir.EngView Synergy' i kullanarak kendi standartlarınızı da ekleyerek standart kütüphanesini genişletebilirsiniz

KALİTE GARANTİSİ
Bütün EngView standartları gerçek üretim ortamında test edilmiştir.Standartların kalitesi EngView’in teknik desteği tarafından garanti altına alınmıştır.